Průvodcovské služby

Průvodcovská služba Kutná Hora p. o.  

je městská společnost s dvacetiletou tradicí a přidružený člen Asociace průvodců České republiky. Provozuje expozice ve Vlašském dvoře, národní kulturní památce s tisíciletou historií a aktuálně provází částí, která nese název „Královský palác“. Návštěvníci tak mohou vidět filmovou ukázku cesty stříbra, ukázku středověké ražby mincí, audienční síň a královskou kapli.

Průvodcovská služba Kutná Hora, p. o. (dále jen PSKH) zajišťuje průvodcovské služby v češtině, angličtině, němčině, ruštině a francouzštině (na přání v polštině, maďarštině, norštině, dánštině, švédštině, španělštině nebo italštině) nejen ve Vlašském dvoře, ale také po celé Kutné Hoře. Nabízí individuální servis pro turistický ruch, firemní i privátní klientelu. Vyzkoušejte tematické prohlídky „Historkovné“, „Parkovné“, „O poklad paní Filipy“ nebo si vyberte z již nadefinovaných okruhů na našich webových stránkách. Pokud si nevyberete, neváhejte nás kontaktovat, sestavíme prohlídku přímo pro vás dle vašich přání a požadavků.

Dále PSKH nabízí tipy na návštěvu po okolí, kam vás může dopravit pohodlnými klimatizovanými mikrobusy. Můžete tak navštívit např. pohádkově romantické zámky Kačina, Žleby, Zruč a Světlá nad Sázavou, všechny s velkými zámeckými parky s možností pikniku, tvrz Malešov nebo zříceninu hradu Sion, lázně Poděbrady, sklářskou huť Jakub v Tasicích apod. Můžete vidět také živé tygry v Ringelandu v Habrkovicích, rozhlednu Havířská bouda na Kaňku, lihovar, pivovar Hubertus a pivovarskou hospodu v Kácově, hned u 27 jamkového golfového hřiště, okusit místní gastronomii při návštěvě zámeckého hotelu Chateau Kotěra v Ratboři u Kolína, loveckého hotelu Hubertus ve Zbraslavicích nebo hotelu Agnes v Bohdanči, vyzkoušet vyhlídkové lety sportovním letadlem z letiště Zbraslavice, výlety lodí po Labi, rybolov na dobře zarybněných revírech v Katlově, Bohdanči či Ledči nad Sázavou, jízdu kočárem taženým koňským spřežením v hřebčíně v Kladrubech - a všechno si to pěkně užít, s plným servisem průvodců.

Kontakt:        
Průvodcovská služba Kutná Hora, p. o.     
Havlíčkovo náměstí  552/1, 284 01 Kutná Hora
Tel.: +420 736 485 407
E-mail:  vlasskydvur@pskh_cz
Web: www.pskh.cz

Home » Destinace » Ubytování & služby » Průvodce » Průvodcovské služby

Nahoru