Průvodcovské služby

Průvodcovská služba Kutná Hora p. o.  

je městská společnost s dvacetiletou tradicí, přidružený člen Asociace průvodců České republiky a řádný člen Asociace cestovních kanceláří ČR.Provozuje expozice „Královská mincovna“ a „Královský palác“ tisícileté národní kulturní památky Vlašský dvůr.

Zajišťuje průvodcovské služby v češtině, angličtině, němčině, ruštině a francouzštině (na přání v polštině, maďarštině, norštině, dánštině, švédštině, španělštině nebo italštině). Nejen po Kutné Hoře, ale i po okolí, kam vás dopraví pohodlnými klimatizovanými mikrobusy s videem. Můžete tak navštívit  např. pohádkově romantické zámky Kačina, Žleby,  Zruč a Světlá nad Sázavou, všechny s velkými zámeckými parky s možností pikniku, tvrz Malešov nebo zříceninu hradu Sion, lázně Poděbrady, sklářskou huť Jakub v Tasicích apod. Můžete vidět také živé tygry v Ringelandu v Habrkovicích, rozhlednu Havířská bouda na Kaňku, lihovar, pivovar Hubertus a pivovarskou hospodu v Kácově, hned u 27 jamkového golfového hřiště, okusit místní gastronomii při návštěvě zámeckého hotelu Chateau Kotěra v Ratboři u Kolína, loveckého hotelu Hubertus ve Zbraslavicích nebo hotelu Agnes v Bohdanči, vyzkoušet vyhlídkové lety sportovním letadlem z letiště Zbraslavice, výlety lodí po Labi, rybolov na dobře zarybněných revírech v Katlově, Bohdanči či Ledči nad Sázavou, jízdu kočárem taženým koňským spřežením v hřebčíně v Kladrubech - a všechno si to pěkně užít, s plným servisem průvodců.

Dále průvodci nabízí individuální servis pro turistický ruch, firemní i privátní klientelu. Vyzkoušejte třeba tématické prohlídky Kutné Hory: „Královská mincovna“, „Právo útrpné na vlastní kůži“, „Víno s královskou tradicí“, „Po stopách pana Mikuláše Dačického z Heslova“, „Kutnohorské pověsti a legendy“, „Kutná Hora NESTOUDNÁ“ s doprovodem ve středověkých kostýmech: mniškou, ženami lehkých mravů a panem Mikulášem Dačickým, kteří cestou sehrají zábavné scénky z hříšného nočního života bohatého středověkého města.

Kontakt:        
Průvodcovská služba Kutná Hora, p. o.     
Havlíčkovo náměstí  552/1, Kutná Hora
Tel.: +420 736 485 409
E-mail:  berankova@pskh_cz
Web: www.pruvodcikutnahora.cz

Home » Destinace » Ubytování & služby » Průvodce » Průvodcovské služby

Nahoru