Kutnohorský instagram @visitkutnahora zabodoval...

Kutnohorský instagram @visitkutnahora zvítězil ve své kategorii města nad 10 000 obyvatel v rámci Středočeského kraje a v celostátním kole se umístil na krásném 4. místě.

Soutěž vyhlásil spolek Kvalikom a proběhla pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj. Spolek Kvalikom si bere za cíl zlepšovat a oceňovat komunikaci veřejných institucí.

„Mám radost, že se profil Kutné Hory kvalitou řadí mezi top česká turistická města, jako je Kadaň, Praha nebo Olomouc.“ říká Eliška Tivodarová z oddělení cestovního ruchu a marketingu, která profil spravuje již 5 let a dodává: „Od začátku je naším cílem budovat image profil, kde sdílíme kvalitní fotografie z těch nejznámějších ale i méně známých míst v Kutné Hoře. Důraz na kvalitu fotek vyplývá také z hodnocení, které najdete na www.kvalikom.cz. Bodové hodnocení nám pomohlo si uvědomit, co je naší silnou stránkou a zároveň si určit, na čem je třeba více pracovat. Fanoušci profilu se mohou v dohledné době těšit na novinky, které pro ně připravujeme. Velmi se těšíme na odezvu fanoušků i nových návštěvníků profilu.“

Oddělení cestovního ruchu a marketingu již v minulosti spolupracovalo s desítkami influencerů, kteří Kutnou Horu pravidelně navštěvovali. Tato spolupráce bude trvat i nadále, jen se více zaměříme na české influencery a cílit budeme především na domácí trh. Cílem oddělení je i do budoucna sdílet kvalitní a vizuálně jednotný obsah doplněný o zajímavé a aktuální informace. Vážíme si každého, kdo svoji návštěvu Kutné Hory zaznamená na instagramu s hastagem #visitkutnahora a dá nám tak vědět, kde se mu v Kutné Hoře líbilo nejvíce.

Oddělení cestovního ruchu a marketingu

Screenshot_20210401-173633_Instagram (00000003).jpg

Home » Destinace » Cestovní ruch » Zprávy z cestovního ruchu a kultury » Kutnohorský instagram @visitkutnahora zabodoval...

Nahoru