Výletní hra "Po stopách starých mlýnů"

Jste z okolí Kutné Hory, znáte to tu jako své boty a chcete si výlet trochu zpestřit? Nebo jste tu naopak poprvé a chcete inspiraci na procházku mimo centrum? České muzeum stříbra připravilo novou rodinnou výletní hru „Po stopách starých mlýnů,“ která vás vyvede za hranice města a provede jednou z nejkrásnějších tras v okolí.

Na 6 km Vás čeká celkem 9 stanovišť s pestrými úkoly, na kterých využijete svou bystrost, šikovné ruce, dobrou paměť či kreativitu, splnění všech úkolů vede k nalezení pokladu. Většina úkolů je vhodná pro děti starší 8 let, s některými si však poradí i mladší děti a možná, že některé přivedou k zamyšlení či pobavení také dospělou část výpravy. V případě, že chcete trasu jít jako okruh zpátky do Kutné Hory, počítejte s celkovou délkou 9 km, není však nutné všechny úkoly absolvovat v jeden den, je ale vhodné dodržet jejich pořadí.

Zaujala vás hra? V parčíku před Hrádkem po chvilce pátrání (zn. hledej u zdi) naleznete úvodní krabičku s mapou a dalšími informacemi a pak už se můžete vydat rovnou na cestu. Dobře se bavte! Pokud si nejste s čímkoli jistí, obraťte se na muzejní edukátorku M. A. Kociánovou (kocianova@cms-kh_cz).

Home » Destinace » Novinky » Výletní hra "Po stopách starých mlýnů"

Nahoru