Připojte se k Foxconn Free Wifi v centru Kutné Hory!

Kutnohorský Foxconn během léta začal spolupracovat s historickou Kutnou Horou na vybudování Smart city - tzn. Chytrého města. Nyní pro vás spouštíme první část tohoto projektu. Jedná se o wifi hotspot na Palackého náměstí!

Tento první hotspot byl už v září instalován pro testovací provoz v Sankturinovském domě na Palackého náměstí. 17.10. pak dochází k ostrému startu. Neváhejte si tak vše přijít vyzkoušet. Pro připojení není nutná žádná registrace a ihned tak můžete začít využívat přístup k webu.

Cílem projektu je na pěti místech v Kutné Hoře poskytnout bezplatný internet jak pro místní občany, tak i pro návštěvníky města. Foxconn přispěl finanční podporou a koordinací celého projektu, provozovatel komunitní sítě KHnet.info dodává technologie a především znalosti při zprovozňování. V neposlední řadě město poskytuje prostory, odkud bude signál šířen. Každá z těchto tří stran je pro spuštění projektu nepostradatelná a právě díky spolupráci se daří tento projekt realizovat.

Pokud vše půjde podle plánu, tak se můžete v následujících týdnech a měsících těšit na Wifi i na dalších místech. O spuštění každého hotspotu budeme zavčasu informovat. Doufáme, že tento první krok při zprovozňování chytrého města oceníte i vy, občané města Kutné Hory.

Home » Destinace » Novinky » Připojte se k Foxconn Free Wifi v centru Kutné Hory!

Nahoru