Kutnohorské léto aneb jeden den nestačí!

13 ročníků a přes 52 000 návštěvníků… To je dosavadní vizitka Kutnohorského léta. Ten čtrnáctý, který právě startuje, má ty nejlepší předpoklady navázat a být ještě úspěšnějším! Kutnohorské léto je celoprázdninový festival, který probíhá v Kutné Hoře a blízkém okolí a nabízí program na každý den v týdnu. Oživené či večerní, často kostýmované prohlídky nebo divadelní představení ukazují to nejkrásnější, co Kutná Hora nabízí – ovšem netradičně, v jiné denní době, v jiném světle, v jiné atmosféře.

Program je nabitý a kapacita jednotlivých produkcí omezena.
Neváhejte navštívit webové stránky www.kutnohorskeleto.cz, kde se dozvíte podrobnosti k programu a  zakoupíte své vstupenky v předprodeji. Ten stejně jako v minulých letech probíhá také osobně v kutnohorských infocentrech. 

Informační centrum Města Kutná Hora, Kollárova 589
Informační centrum Kutná Hora - Sedlec, Zámecká 279
Informační centrum u chrámu sv. Barbory, Barborská 685

Poděkování za spolupráci a přípravu produkcí náleží Římskokatolické farnosti Kutná Hora – Sedlec, Římskokatolické farnosti – arciděkanství Kutná Hora, Českému muzeu stříbra, Národnímu zemědělskému muzeu – zámku Kačina, Muzeu B, Vinným sklepům Kutná Hora, Průvodcovské službě Kutná Hora, Ochotnickému spolku Tyl Kutná Hora, a všem dalším, kteří se na zdárném průběhu festivalu podílí.

Festival Kutnohorské léto 2022 se koná za podpory Středočeského kraje a Města Kutná Hora.

Podrobný program s mapou
pdf.png2022 Kutnohorské léto program s mapou (7,26 MB)

Tisková zpráva
doc.pngTZ KHL 2022.docx (19,5 kB)

Videoupoutávka
www.youtube.com

Pořadatel:
Kutnohorsko.cz, o.p.s.
Tel.: +420 723 561 530
E-mail: info@oskutnohorsko_czWebwww.u3pavu.cz / www.kutnohorskeleto.cz

Home » Destinace » Novinky » Kutnohorské léto aneb jeden den nestačí!

Nahoru