Komentované prohlídky Kutnou Horou jsou zpět.

Dámy a pánové, ženy a muži, děti, kutnohorští i přespolní návštěvníci,

otevíráme brány průvodcovské služby v pondělí 11/5/2020. Připravili jsme si pro Vás tři časy na procházku historickým centrem města Kutná Hora s naším průvodcem. Pojďte s námi objevovat zákoutí a dozvědět se něco z historie středověkého města a zároveň třeba i nějakou pikantní historku. Malá upoutávka je pro Vás připravena zde: https://www.youtube.com/watch?v=sFOcKd95OvA

Prozatím budeme dodržovat nařízení vlády a pojedeme v provizorním režimu, tedy skupinky na procházku městem budou do osmi osob, za použití roušky nebo ochrany obličeje. Rezervace není nutná, ale je vzhledem k omezenému počtu osob ve skupince doporučená. Délka prohlídky se odvíjí v závislosti na počasí, velikosti skupiny a zvídavosti návštěvníků na hodinu až hodinu a půl.

Vstupenky zakoupíte na pokladně Vlašského dvora v 1. patře po vaší pravé ruce při vchodu na nádvoří a pohledu na barokní sochu horníka odpočívajícího si na kašně. Prosím dodržujte při nákupu vstupenky nebo drobných suvenýrů od sebe rozestup 2m. Cena: 120,- Kč za osobu.

HISTORKOVNÉ, každý den
– 10:00
– 13:00
– 16:00

jpg.pngHistorkovné_plakát(1,95 MB)

Pořadatel: 
Průvodcovská služba Kutná Hora p. o.
Tel.: +420 327 512 873
E-mail: vlasskydvur@pskh_cz
Web: www.pskh.cz

Home » Destinace » Novinky » Komentované prohlídky Kutnou Horou jsou zpět.

Nahoru