Čarodějnický proces

niková hra, při níž strávíte 60 minut v historické místnosti plné logických úkolů, šifer, zámků a falešných stop. Zakoupit můžete variantu pro 2–3, nebo 4–6 . Hra je jazykově neutrální, takže ji může hrát i tým složený z hráčů z různých koutů světa. Protože k jejímu vyřešení potřebujete jen selský rozum, je vhodná také pro rodiny s dětmi či partu školáků v doprovodu dospělého.

.... je konec srpna roku 1544. Kapky deště bubnují na kamennou dlažbu uprostřed temné noci. Nenápadně jste se proplížili kolem stráží ve stříbrném brnění. Dostali jste se až k těžkým zamčeným dveřím. Jsou to dveře od vězeňské cely, kde je uvězněna Regina Peřinová. Žena havíře, která je obžalovaná z čarodějnických praktik.

Její manžel si vás najal k vysvobození Reginy, věříc v její nevinu. Je ochoten riskovat vaše životy. To vše proto, aby mohl být opět se svou láskou.

Za dveřmi se ozývá křik, ze kterého se vám podlomí kolena. Mladá žena je uvězněna a čeká na rozsudek smrti.

Dokážete vysvobodit Reginu Peřinovou z tohoto pekelného žaláře a zvrátit její osud?

Tento příběh se skutečně odehrál v Kutné Hoře a je zapsaný v manuálech z roku 1542 – 1547. Pokud se chcete dozvědět, jak to celé dopadlo, tak neváhejte a zamluvte si volný termín v kalendáři!

Kontakt - rezervace:
U Jelena 487/4, Kutná Hora
Tel.: +420 721 522 769
E-mail: info@rebusgames_czWeb: www.rebusgames.cz

Carodejnicky proces_pod clanek (2)

Home » Destinace » Sport & volný čas » Únikové hry » Čarodějnický proces

Nahoru