Anketa Oblíbené informační centrum roku 2022

Hlasování v prázdninové anketě „Oblíbené informační centrum roku 2022“ bylo zahájeno. Podpořit  kutnohorské íčko je možné do konce srpna. Z každého platné e-mailové adresy lze poslat jen jeden hlas, který je nutné v e-mailu potvrdit. Hlasovat můžete ZDE

Pořadateli 14. ročníku ankety Oblíbené turistické informační centrum roku 2022 je  A.T.I.C. ČR a ve spolupráci s asociací ji zajišťuje společnost Kam po Česku s.r.o., na jejichž webových stránkách www.kampocesku.cz hlasování probíhá v období od 21. června do 31. srpna 2022. Informace o anketě budou zveřejněny na webu asociace www.aticcr.cz.

Informační centrum sídlí po dobu rekonstrukce Sankturinovského domu na adrese Kollárova 589. Pracovníci informačního centra poskytují kompletní informační servis: informace o památkových objektech (otevírací době a výši vstupného), stravovacích a ubytovacích zařízeních, kulturních akcích, autobusových a vlakových spojích – a to ve 3 světových jazycích. Zájemcům doporučují tipy na výlety a procházky ve městě a okolí. IC provozuje také půjčovnu kol. V nabídce mají rozmanitý sortiment suvenýrů, dárkových balíčků, regionálních produktů, map, pohlednic, poštovních známek, publikací, turistických vizitek a známek. V IC zajišťují prodej vstupenek v sítích Ticketportal, Ticketstream, Colosseum, dále do Městského Tylova divadla, kina Modrý kříž a další předprodeje na regionální akce. Do městského zpravodaje Kutnohorské listy připravují pracovníci IC kompletní přehled kulturních akcí. Návštěvníci mají možnost využití počítače s internetovým připojením. Mezi další služby IC patří laminace, kroužková vazba, kopie a tisk – černobíle i barevně, fax, scan.

Informační centrum Města Kutná Hora
Kollárova 589, 284 01  Kutná Hora
Tel., fax: +420 327 512 378
Tel.: +420 327 515 556
Mob.: +420 731 801 004
E-mail: infocentrum@kutnahora_cz
FB: @Informacnicentrumkutnahora
Web: www.kutnahora.cz 

Home » Destinace » Novinky » Anketa Oblíbené informační centrum roku 2022

Nahoru