ZAHRADNÍ SLAVNOST VE STYLU PRVNÍ REPUBLIKY

5. 07. 2018, 11:00

Na začátku prázdnin ožije areál zahrad bývalé jezuitské koleje, dnes sídla Galerie Středočeského kraje /GASK/ zahradní slavností ve stylu První republiky. Již nyní se můžete těšit na výlet za dobovou hudbou, zpěvem, tancem, módou a zejména vynikající gastronomií. 
Letos slavíme 100. výročí vzniku republiky, v Kutné Hoře se navíc natáčí již třetí série úspěšného televizního seriálu První republika, tedy důvodů, proč prožít ve městě stříbra pohodový den se skvělou gastronomií a v duchu minulého století se najde hned několik.
Ruku k dílu přiloží nejenom mistři kuchaři z Kutné Hory, pozvání přijali i zástupci Pražského kulinářského institutu, originální hudební soubory swingové a dobové hudby, představí se prvorepubliková moda, sběratelé a nadšenci pro dobu začátku 20.století, znalci místních společenských poměrů, Veteran Car Club Praha i produkce seriálu a další a další. Bude toho dost na celý den, pro děti i pro dospělé. Zapište si tedy do diářů datum 5. července, budeme se na vás těšit!

Zahradní gastronomickou slavnost pro vás pořádají Kutná Hora gastronomická a GASK - Galerie Středočeského kraje pod laskavou záštitou hejtmanky Středoského kraje paní Ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové a náměstka pro oblast kultury a památkové péče Středosčeského kraje pana Mgr. Karla Horčičky. Partnerem akce je Město Kutná Hora a Dramedy Productions s.r.o.

VSTUPNÉ: 50Kč, děti do 12-ti let vstup zdarma

Slovo o Zahradní slavnosti.pdf

pdf.png Pozvánka Zahradní slavnost (88,45 kB)

Program Zahradní slavnost.pdf

Degustační menu Zahradní slavnost.pdf

3840-zahradni-slavnost.jpg

Typ: Gastronomické

Místo konání: Jezuitská kolej - GASK - zahrady

Web: http://www.facebook.com/gastrokutnahora/