AUDIENCE NA ZÁMKU

25. 07. 2018, 19:00

Kateřina Daczická a Jana Veberová uvádějí Audienci na zámku Kačina. Talk show se zajímavými hosty v prostorách zámku slibují krásný kulturní zážitek. Pořad bude každou poslední středu v měsíci.

Pro středu 25.7.2018 přijali pozvání:

1. Soudní lékař a znalec Prim. MUDr. Jiří Hladík , který je věhlasný mezi kriminalisty a jehož případy se promítly i do seriálu České Televize - Případy 1. oddělení. Podílel se na objasnění orlických vražd, smrti Václava Kočky, zkoumal oběti Ivana Roubala či manželů Stodolových. Pan MUDr. Jiří Hladík působí jako Primář v Ústavu soudní lékařství ve Vinohradské nemocnici v Praze, jehož ústav provede v současnosti mezi 650-700 pitev ročně. Zároveň působí jako soudní znalec v oboru zdravotnictví, a proto je zván kriminalisty z celé České republiky ke zločinům, které končí násilnou smrtí.

2. věhlasný kytarista Stanislav Barek, který působí nejen v České Republice, ale koncertuje i v zahraničí a spolupracuje se světovými muzikanty. Je zakladatelem a dramaturgem Festivalu Kytara napříč žánry, který vznikl již v roce 1998. Jeho živá vystoupení odvysílaly všechny české, ale i zahraniční TV a rozhlasová média. Zároveň publikoval knihy, jako např. Kytara - škola hry na kytaru, Cesty české kytary - rozhovory s prof. Jiřím Jirmalem, Kytara pro samouky atd.

Vstupné: 150 Kč, max. kapacita: 100 osob. Více na www.kacina.cz, www.mikulasdaczicky.cz, www.nzm.cz.

4137-audience-poster-a3-nahled.jpg

Typ: Jiná akce

Místo konání: Zámek Kačina Svatý Mikuláš, 28401 Kutná Hora